Szukaj
Close this search box.

KLIENCI INDYWIDUALNI

Przelewy ekspresowe

Przelew natychmiastowy Express Elixir jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Przelew ekspresowy - express elixir

Przelew natychmiastowy Express Elixir jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Przelew Express Elixir wykonywany jest natychmiast – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy.

Przelewy natychmiastowe Express Elixir

Express Elixir to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Klienci Banku Spółdzielczego w Kołaczycach mogą korzystać z systemu Express Elixir Krajowej Izby Rozliczeniowej i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego konta na dowolny rachunek w banku, który jest uczestnikiem systemu.

Limit pojedynczej transakcji wynosi 5 000 zł. Z rozwiązania mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Przelewy natychmiastowe można realizować w placówce banku oraz za pośrednictwem systemu bankowości internetowej EBO eBank Online – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Jak wykonać przelew natychmiastowy?

Aby wykonać przelew natychmiastowy, wystarczy przyjść do placówki Banku lub zalogować się do systemu bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Kołaczycach lub aplikacji mobilnej EBO Mobile PRO i wybrać odpowiednią opcję przelewu. Po zleceniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu kilku sekund.

Jedynym warunkiem wykonania przelewu natychmiastowego jest dostępność usługi w banku odbiorcy.

Sprawdź tabelę dostępności 

Cennik przelewu natychmiastowego Express Elixir umieszczony został w odpowiednich tabelach opłat i prowizji dotyczących rachunku.