Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Informacja o zmianach regulaminów

Zmiany regulaminów

Szanowni Państwo, 

Bank Spółdzielczy w Kołaczycach informuje, że z dniem 01.06.2024r., w związku z wejściem w życie Ustawy z dnia 07 lipca 2023r. o zmianach niektórych ustaw w celu ograniczenia niektórych skutków kradzieży tożsamości, dotyczącej m.in. obowiązków związanych z zastrzeżeniami numerów PESEL, zmianie ulega:

  • „Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych” oraz
  • „Regulamin kart debetowych”.

W „Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych” oraz „Regulaminie kart debetowych business”  wprowadzono  jedynie zmiany redakcyjne.

Informujemy, że Klient, który nie wyraża zgody na powyższe zmiany, ma prawo –  przed terminem wejścia ich w życie, tj. do dnia 01.06.2024r. – wypowiedzieć Umowę rachunku lub zgłosić pisemny sprzeciw na proponowane zmiany. Brak działań ze strony Klienta będzie równoznaczny z ich akceptacją.

wakacje kredytowe

Ustawowe wakacje kredytowe

Pomoc dla kredytobiorców spłacających kredyt hipoteczny przeznaczony na zaspokojenie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych

Kumulacja korzyści z Mastercard

Podaruj sobie i dziecku więcej radości z każdych zakupów!
Skorzystaj z wyjątkowej promocji Grupy BPS i Mastercard®, zbieraj punkty w programie Bezcenne® Chwile i wymieniaj je na nagrody.