Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Promocja! Kredyt Super Okazja

Promocja! Kredyt SUPER Okazja! 

Odkryj możliwości z „KREDYT Super Okazja” – wyjątkową promocją przygotowaną przez Bank Spółdzielczy w Kołaczycach, Twojego zaufanego partnera finansowego. W okresie od 4 marca do 1 lipca 2024 roku, skorzystaj z niepowtarzalnej okazji, by zrealizować swoje marzenia i plany dzięki kredytowi gotówkowemu na atrakcyjnych warunkach.

Dlaczego warto?

Oprocentowanie stałe

Skorzystaj z kredytu gotówkowego o stałej stopie procentowej 7,20% rocznie, ciesząc się przejrzystymi warunkami bez ukrytych kosztów.

Elastyczność

Z naszą ofertą możesz pożyczyć od 2 000 PLN do maksymalnej kwoty dostosowanej do Twojej zdolności kredytowej, z okresem spłaty od 1 do 24 miesięcy.

Specjalna prowizja

Jeśli posiadasz rachunek bankowy w naszym Banku, Twoja prowizja za udzielenie kredytu wyniesie tylko 1,5% (nie mniej niż 100 zł), a dla nowych klientów - 3% (również nie mniej niż 100 zł).

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że w okresie promocji złożysz wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny (poza finansowaniem działalności gospodarczej i rolniczej) w jednej z naszych placówek. Pamiętaj, że promocja jest dostępna dla osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Kumulacja korzyści z Mastercard

Podaruj sobie i dziecku więcej radości z każdych zakupów!
Skorzystaj z wyjątkowej promocji Grupy BPS i Mastercard®, zbieraj punkty w programie Bezcenne® Chwile i wymieniaj je na nagrody.

Informacja o zmianach regulaminów

Z dniem 01.06.2024r., w związku z wejściem w życie Ustawy z dnia 07 lipca 2023r. wprowadzamy zmiany regulaminów w Banku Spółdzielczym w Kołaczycach.