Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Promocja! Kredyt Super Okazja

Promocja! Kredyt SUPER Okazja! 

Odkryj możliwości z „KREDYT Super Okazja” – wyjątkową promocją przygotowaną przez Bank Spółdzielczy w Kołaczycach, Twojego zaufanego partnera finansowego. W okresie od 4 marca do 1 lipca 2024 roku, skorzystaj z niepowtarzalnej okazji, by zrealizować swoje marzenia i plany dzięki kredytowi gotówkowemu na atrakcyjnych warunkach.

Dlaczego warto?

Oprocentowanie stałe

Skorzystaj z kredytu gotówkowego o stałej stopie procentowej 7,20% rocznie, ciesząc się przejrzystymi warunkami bez ukrytych kosztów.

Elastyczność

Z naszą ofertą możesz pożyczyć od 2 000 PLN do maksymalnej kwoty dostosowanej do Twojej zdolności kredytowej, z okresem spłaty od 1 do 24 miesięcy.

Specjalna prowizja

Jeśli posiadasz rachunek bankowy w naszym Banku, Twoja prowizja za udzielenie kredytu wyniesie tylko 1,5% (nie mniej niż 100 zł), a dla nowych klientów - 3% (również nie mniej niż 100 zł).

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że w okresie promocji złożysz wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny (poza finansowaniem działalności gospodarczej i rolniczej) w jednej z naszych placówek. Pamiętaj, że promocja jest dostępna dla osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

wakacje kredytowe

Ustawowe wakacje kredytowe

Pomoc dla kredytobiorców spłacających kredyt hipoteczny przeznaczony na zaspokojenie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych

Kumulacja korzyści z Mastercard

Podaruj sobie i dziecku więcej radości z każdych zakupów!
Skorzystaj z wyjątkowej promocji Grupy BPS i Mastercard®, zbieraj punkty w programie Bezcenne® Chwile i wymieniaj je na nagrody.