Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Piknik – Święto Rodziny

Z przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy w Kołaczycach wziął aktywny udział w pikniku „Święto Rodziny” organizowanym przez Gminne Przedszkole w Kołaczycach.

Wydarzenie odbyło się w miniony weekend i zgromadziło liczne rodziny oraz lokalną społeczność. 🎉👨‍👩‍👧‍👦
Bank Spółdzielczy w Kołaczycach miał zaszczyt być sponsorem atrakcji dla dzieci, w tym dmuchańców, które cieszyły się ogromną popularnością wśród najmłodszych uczestników. Radość i uśmiech na twarzach dzieci były dla nas najpiękniejszym podziękowaniem. 🏰😊

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdą rozmowę, jaką mogliśmy przeprowadzić podczas pikniku. Wasze ciepłe słowa, zainteresowanie i pozytywne opinie są dla nas niezwykle cenne. To dzięki Wam czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do działania na rzecz naszej społeczności. 💬❤️

Udział w „Święcie Rodziny” był dla nas wyjątkowym doświadczeniem i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego wydarzenia. Dziękujemy Gminnemu Przedszkolu w Kołaczycach za zaproszenie i możliwość wsparcia tej inicjatywy. 🙏🌟

Piknik – Święto Rodziny

Bank Spółdzielczy w Kołaczycach wziął aktywny udział w pikniku „Święto Rodziny” organizowanym przez Gminne Przedszkole w Kołaczycach.

wakacje kredytowe

Ustawowe wakacje kredytowe

Pomoc dla kredytobiorców spłacających kredyt hipoteczny przeznaczony na zaspokojenie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych